Apatia, malovernosť a výsmech, namiesto kladiva...

Autor: Pavol Štulajter | 13.1.2012 o 15:59 | (upravené 13.1.2012 o 21:12) Karma článku: 6,26 | Prečítané:  854x

Plesová sezóna odštartovala u nás v opere už s tradičnou fádnosťou. Tie isté primáty a nezábavné strašidlá... Viac zaujala akcia pred jej bránami. Tuším z nej do budúcna vyrastie konkurencia, ak aj naďalej "vstupné" a pohostenie nemajetných zaplatia ich triedni antagonisti... Úsmevná mi je predstava bezdomovca - bývalej celebrity, ako krepčí na mačacích hlavách v kapcoch, šatke od haličských cigánov a rukaviciach bez prstov v rytme "ozembucha"... Neviem sa dočkať v reáli, lebo šetriť sa musí a bez zábavy to nejde.

Ľudia sa dokážu stále baviť i na "inovovaných" škandáloch z minulosti novodobej politiky.- Ako ku kauzám zákonných odposluchov SIS... Aj keď sa píšu iba bezvýznamné komentáre pre "slobodných občanov tejto zeme" a podsúva sa záľaha zavádzajúcich "argumentov" od kompetentných. Nakoniec, nami volené "elity" zodpovedajú vraj ľudu - presne ako za červenej hviezdy, kosáka a...aj tak rozhodnú o sebe sami, lebo bezmocné masy sú iba...psí hlas, ktorý do neba nejde.

Ústredná myšlienka celého toho hnojiska s úplatkami a zlodejinou v Slovenskej politicko - hospodárskej džungli je, že ak by naozaj urobil niekto poriadok v každej politickej strane, všetky by museli zakapať navždy ! A hoci je dnes KSS tou najčistejšou stranou z pomedzi všetkých, je to iba vďaka tomu, že nemala príležitosť... Tú by som vzal aj ostatným a zákonom zrušil všetky tie čertove spolky s podstatou - za výhody iba pre členov a - proti všetkým ostatným apolitickým ! Stále platí, že hadie hniezdo treba vypáliť do tla...

Nečudujte sa, že v zmysle nadpisu dnes žije väčšina občanov a bude tak až do radikálnej zmeny v prístupe k pokrytcom na vedúcich miestach. Jediným kladivom dnešnej doby na túto chamraď je, že: "...mor ty len a radšej nevoľ ako byť otrokom !"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ani vyšetrovanie Dúhu nepripraví o verejné zákazky. Pozrite sa, čo stavia

Zmluva na výstavbu tunela za 500 miliónov eur rieši korupciu, vyšetrovanie daní nie.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.


Už ste čítali?