Apatia, malovernosť a výsmech, namiesto kladiva...

Autor: Pavol Štulajter | 13.1.2012 o 15:59 | (upravené 13.1.2012 o 21:12) Karma článku: 6,26 | Prečítané:  855x

Plesová sezóna odštartovala u nás v opere už s tradičnou fádnosťou. Tie isté primáty a nezábavné strašidlá... Viac zaujala akcia pred jej bránami. Tuším z nej do budúcna vyrastie konkurencia, ak aj naďalej "vstupné" a pohostenie nemajetných zaplatia ich triedni antagonisti... Úsmevná mi je predstava bezdomovca - bývalej celebrity, ako krepčí na mačacích hlavách v kapcoch, šatke od haličských cigánov a rukaviciach bez prstov v rytme "ozembucha"... Neviem sa dočkať v reáli, lebo šetriť sa musí a bez zábavy to nejde.

Ľudia sa dokážu stále baviť i na "inovovaných" škandáloch z minulosti novodobej politiky.- Ako ku kauzám zákonných odposluchov SIS... Aj keď sa píšu iba bezvýznamné komentáre pre "slobodných občanov tejto zeme" a podsúva sa záľaha zavádzajúcich "argumentov" od kompetentných. Nakoniec, nami volené "elity" zodpovedajú vraj ľudu - presne ako za červenej hviezdy, kosáka a...aj tak rozhodnú o sebe sami, lebo bezmocné masy sú iba...psí hlas, ktorý do neba nejde.

Ústredná myšlienka celého toho hnojiska s úplatkami a zlodejinou v Slovenskej politicko - hospodárskej džungli je, že ak by naozaj urobil niekto poriadok v každej politickej strane, všetky by museli zakapať navždy ! A hoci je dnes KSS tou najčistejšou stranou z pomedzi všetkých, je to iba vďaka tomu, že nemala príležitosť... Tú by som vzal aj ostatným a zákonom zrušil všetky tie čertove spolky s podstatou - za výhody iba pre členov a - proti všetkým ostatným apolitickým ! Stále platí, že hadie hniezdo treba vypáliť do tla...

Nečudujte sa, že v zmysle nadpisu dnes žije väčšina občanov a bude tak až do radikálnej zmeny v prístupe k pokrytcom na vedúcich miestach. Jediným kladivom dnešnej doby na túto chamraď je, že: "...mor ty len a radšej nevoľ ako byť otrokom !"

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ľudia si môžu dovoliť dospieť neskôr, dvadsaťpäť rokov je nových osemnásť

Vedci naznačujú, že ľudia dnes dospievajú pomalšie.

Čo je nové na SME

Ftáčnik, Frešo, Droba a Kusý. Kandidáti na župana budú odpovedať na vaše otázky

SMEnaživo: Príďte diskutovať s kandidátmi na bratislavského župana.


Už ste čítali?