Ako zhasnutý maják

Autor: Pavol Štulajter | 13.4.2011 o 9:10 | (upravené 13.4.2011 o 9:59) Karma článku: 7,25 | Prečítané:  1166x

Toto, čo sa deje v staronovej "mixvláde" v procese "reštrukturalizácií", ani boh netušil...! Prípad za prípadom vyťahujú novinári na "svetlo božie", čoraz stupídnejšie veci z prostredia "politmanéže" a našinec už ani neverí...! Kam vedú túto "loď duchov" neskúsení, ale o to viac bezohľadní "zvolenci" štátu ?!

To, čo včera minister Mikloš na tlačovke oznámil s nasprostastým úsmevom, o ďalších pomocných zdrojoch financovania zadĺžených hospodárstiev EuroGrécka, EuroÍrska a EuroPortugalska, vraj bolo známe všade a všetkým ! Načo "náš Sulík" placho reagoval na TV obrazovke, že...nemal ani tušenia o skutočnej výške pôžičiek bankám týchto štátov... Dvojnásobky oficiálne zverejňovanej europomoci, v nenávratne ?!

To, že ministerstvo financií prihráva miliónovú zákazku "politickému klientovi", ako nájomné daňového úradu na päť rokov v Košiciach, vraj bude riešené predsedníčkou vlády... Kam to zas "vládny lodivod zakotví", aby nerozhneval "Poseidóna mláky" Sulíka ? Jemu to totiž neprešlo pri pokuse ryžovať nájomným politdomom...

Ale to, že Miloslava Zemková postúpila funkčne do lóže politbyra náležiacej GR - RTVS a pomocou Buratína našej kultúry aj finančne, na úroveň 6,5 tisíc eur mesačne..., že dostala od SRo odmenu troch mesačných platov - cca 13 tisíc eur pri plynulom vplávaní do prístavu verejnoprávnosti a prirodzene ďalších neopodstatnených 17 tisíc eur na odstupnom zo SRo ! je po zverejnení pozadia všetkého - hnoj ! Vraj,"...aj keby chcela, nemá komu to odstupné vrátiť...!"

Nástupnícka inštitúcia RTVS, ako plť na čele s kapitánom Zemkovou, po finančnej injekcii 10 miliónov eur zo štátneho rozpočtu, inštalovaním asi desať nových riaditeľov a ani prepustením polovice súčasnej posádky, nedopláva ďaleko... Aj jej maják týmto postojom vyhasol navždy !

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ani vyšetrovanie Dúhu nepripraví o verejné zákazky. Pozrite sa, čo stavia

Zmluva na výstavbu tunela za 500 miliónov eur rieši korupciu, vyšetrovanie daní nie.

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi.


Už ste čítali?